Ласкаво просимо на офіційний сайт 10 Гарнізонного будинку офіцерів!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

У кожному місті, селищі, селі є свій Будинок культури, де мешканці можуть проводити своє дозвілля, долучатися до прекрасного, культурного, розвиватися в цілому. В смт. Черкаське Новомосковського р-ну це 10 Гарнізонний будинок офіцерів, в якому проводяться заходи, присвячені різним святам, видатним подіям, народним звичаям, обрядам, традиціям…

Заходи в інтересах АТО для військовослужбовців та військових частин.

В цілому 10 ГБО – це культурний центр нашого селища, що сприяє не тільки зміцненню військової дисципліни, патріотизму серед військовослужбовців, а й розкриттю талантів серед дітей та молоді містечка, які займаються у різних гуртках, розташованих у приміщенні будинку офіцерів та безпосередньо беруть участь у проведенні концертів та інших культурних заходів, таким чином проявляючи своє самовираження та прагнення до прекрасного. Це є дуже важливим фактором, адже діти – це майбутнє нашої Батьківщини, а майбутнє України повинне бути освіченим та щасливим.

One thought on “Ласкаво просимо на офіційний сайт 10 Гарнізонного будинку офіцерів!

  1. Привіт! Це коментар.
    Щоб видалити коментар, увійдіть і подивіться на коментарі до запису. Там будуть посилання для їхньої зміни або видалення.

Comments are closed.